Twój wózek

O nas

Cdac.pl to internetowy sklep z modą, który zaczął od wizji dostarczania najnowszych produktów, konkurencyjnych cen i doskonałej obsługi klienta. Dzięki szybkiemu rozwojowi firmy i dużemu popytowi na nowe produkty, Cdac.pl wkrótce wprowadził unikalne linie odzieży, a także kostiumy, torebki i akcesoria modowe.

Siedziba główna Cdac.pl mieści się w Chino w Południowej Kalifornii. Mamy kompletne biuro i magazyn z dobrze wyszkolonymi i przyjaznymi pracownikami, którzy są zaangażowani w pomoc cenionym klientom.

Pomimo rozwoju i różnorodności firmy nasza misja się nie zmieniła. Cdac.pl jest poświęcony nieustannym innowacjom produktowym, konkurencyjnym cenom i pełnej satysfakcji klienta.

NAJWAŻNIEJSZE POWODY, BY KUPOWAĆ W Cdac.pl

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem nr 1.
Konkurencyjne ceny. Nie rozczarujesz się naszymi codziennymi niskimi cenami.
Niska cena „Polityka bezpłatnej wymiany” - dowiedz się więcej w naszej polityce zwrotu / wymiany.
Duży wybór różnych nowych przedmiotów dodawanych codziennie.
Dobrze wyszkoleni pracownicy magazynu - szczegółowa kontrola zamówień przed wysyłką, świetna kontrola jakości.
Opcjonalna usługa „Follow Up”. W razie potrzeby przed wysyłką skontaktujemy się z Tobą na żądanie i spróbujemy rozwiązać problemy z dostępnością produktu.
Twoja prywatność jest dla nas niezwykle ważna. Nigdy nie udostępniamy twoich informacji stronom trzecim.
Twoje zamówienie jest w 100% bezpieczne. Po wejściu na naszą stronę kasy znajdujesz się na bezpiecznym serwerze, korzystając z technologii SSL (Secure Socket Layer).