Twój wózek

Zwrot i wymiana

Chcemy, abyś pokochał to, co zamówiłeś. Jeśli coś jest nie tak, daj nam znać. Mamy 30-dniową bezwarunkową politykę zwrotów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy. Wszystkie zwroty są honorowane w ciągu 30 dni od zakupu. Zalecamy wysłanie paczki z ubezpieczeniem za pomocą metody śledzenia.

Zwroty muszą być w oryginalnym, NIEZNANYM stanie, w ciągu 30 dni od zakupu. Podaj powód zwrotu. Oryginalne koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Użyj ochronnego pudełka lub owiń grubym papierem. Przedmioty otrzymane bez opakowania lub bez oryginalnego pudełka będą podlegały 15% opłacie za uzupełnienie zapasów. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu dziesięciu (10) dni roboczych po otrzymaniu paczki. Zwroty są przetwarzane w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania zwrotu. Wyślemy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem zwrotu pieniędzy.

PAKIETY ODMUSZONE I NIEZBYWALNE

Wszystkie odrzucone przesyłki i niedostarczalne paczki zostaną obciążone opłatą w wysokości 30%. Opłata za wysyłkę nie podlega zwrotowi.

ZŁA / WADA POLITYKI POZYCJI

W bardzo rzadkich przypadkach popełniamy błędy przy wysyłce produktu. Jeśli tak się stanie, skontaktuj się z nami, Cdac.pl naprawi to. Możemy lub nie wymagać zwrotu oryginalnego produktu do nas.

Zastrzegamy sobie prawo do żądania zdjęć niewłaściwego elementu wysłanego do Ciebie. W przypadku wszystkich wadliwych przedmiotów rozpocznij reklamację, kontaktując się z nami i przesyłaj wyraźne zdjęcia niewłaściwego / wadliwego produktu oraz kopię oryginalnej faktury. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu dziesięciu (10) dni roboczych po otrzymaniu paczki.