Twój wózek

Wysyłka i śledzenie

W naszej witrynie cenimy każdego klienta. Ponieważ zadowolenie klienta jest zawsze naszym najwyższym priorytetem, oferujemy różne opcje wysyłki dostosowane do każdego klienta. Nasze opcje obejmują wysyłkę pocztową (standardowa i średnia prędkość) do wysyłki przyspieszonej (szybka dostawa).

PRZETWARZANIE

Przed wysyłką przeprowadzamy kontrole i testy kontroli jakości w celu zapewnienia jakości produktu przed wysyłką. Średni czas przetwarzania około 3 dni roboczych. Może to jednak mieć wpływ na stan magazynowy towaru. W przypadku popularnych produktów mających problemy z dostępnością zapasów czas przetwarzania może wynosić 5-10 dni roboczych. Uwaga: w przypadku zamówień z więcej niż jednym przedmiotem czas przetwarzania będzie oparty na przedmiocie o najdłuższym czasie przetwarzania.

WYSYŁKA (I CZAS WYSYŁKI)

Zasadniczo dostawa zajmie 9-15 dni roboczych.
• Wszystkie szacunkowe / typowe czasy dostawy pochodzą z rzeczywistych danych zebranych z poprzednich zamówień. Są to przybliżone czasy wyłącznie w celach informacyjnych.
• Czas wysyłki wpłynie na święta; producenci i kurierzy ograniczą obecnie swoją działalność. To jest poza naszą kontrolą.